S.S.S

Soru : Herbalife ürünlerinin tedavi edici özelliği var mıdır ?

Cevap : Herbalife Nutrition Dünyanın beslenme alanında en önde gelen firmalarından biridir. Ürünleri beslenme ürünleridir yani bir ilaç değildir. Dolayısıyla tedavi edici bir özelliği yoktur. Ancak düzenli ve kaliteli beslenme sonucunda kişinin rahatsızlığında düzelmeler görülebilir. 

Soru : Bir koç yardımı olmadan kendi başıma sonuç alabilir miyim ?

Cevap : Ürünleri kullanım talimatına uygun kullanır ve düzenli bir beslenme programını benimserseniz elbette kendi başınıza da oldukça güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. Ancak sitemizden yapacağınız alış verişler sonrasında ücretsiz koçluk hizmetimizden faydalanabilir ve ürünlerden maksimum verimi daha kolay bir şekilde alabilirsiniz. 

Soru : Herbalife ürünlerini bıraktıktan sonra kilo alır mıyım ?

Cevap : Herbalife ürünleri kişiye düşük kalorili yüksek besin değerli bir beslenme programı vaat eder. Kişiler kalori kısıtlaması ve kaliteli beslenme sayesinde sağlıklı şekilde kilo kontrolü yapabilirler. Ürünleri bıraktıktan sonra eğer sağlıksız bir beslenme programına dönüş yapılırsa elbette kişi yeniden kilo alacaktır. Ancak kişi yine düşük kalorili ve yüksek besin değerine sahip gıdalar ve aktif bir yaşam tarzı benimsenmesi halinde formunu her zaman koruyabilir.

Soru : Herbalife ürünlerinin sağlığa olumsuz etkileri var mıdır ?

Cevap : Herbalife Nutrition insan beslenmesi ve kilo kontrolü üzerine aralarında Nobel ödüllü doktorların da yer aldığı  sayısız bilim insanı ile çalışan dünyanın en büyük beslenme firmalarının başında gelmektedir. Dolayısıyla ürünler tamamen bilime ve insan hayatının daha iyiye gitmesine yönelik tasarlanır ve insan sağlığına olumsuz etkileri kesinlikle söz konusu değildir. 

Soru : Herbalife ürünlerini kimler kullanabilir ?

Cevap : Herbalife ürünlerini 18 yaşından büyük ve normal şekilde yemek yiyebilen herkes kullanabilir. Özel bir beslenme programı ile beslenen kişiler bir doktor kontrolünde ürünleri tüketebilirler. 

Soru: Herbalife ürünleri ile kilo almak mümkün müdür ?

Cevap: Herbalife ürünleri ve beslenme koçunun doğru yönlendirmesi ile aşağı kilo kontrolü yapıldığı gibi yukarı kilo kontrolü de yapılabilir ve bu konuda dünya genelinde milyonlarca memnun kullanıcı bulunmaktadır.

Soru: Herbalife ürünleri bakanlık onaylı mıdır ?

Cevap : Herbalife Nutrition ürünleri gerekli bakanlıklarca onaylara sahiptir. Ürünlerimiz gıda statüsünde olduğu için tarım bakanlığınca onaylandırılmaktadır. 

Soru : Herbalife ürünlerini hamileler kullanabilir mi ?

Cevap : Herbalife ürünlerini normal şekilde beslenebilen herkes kullanabilir. Ancak hamile beslenmesi özel bir beslenme durumudur ve mutlaka bir doktor kontrolünde ilerlemesi gerekir. Dolayısıyla hamilelik sürecinde de doktor kontrolünde kullanılabilir.